Della Kağıt Plastik Sanayi Ticaret A.Ş.

Meydan Makas San. İç ve Dış Tic.
Ltd. Şti.
 


Firmamız 50 yılı aşan ticaret hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle makas Konusunda 81 il ve birçok ülkeye hizmet vermektedir. Bu tecrübeyle kaliteli ürün ve hizmet anlayışını 2011 yılında kağıt sektöründe girerek, konfeksiyon ve tekstilde kullanılan pastal kağıdı çeşitleri, vakum naylonu, kalıp kartonu ve taşıma torbası imalatında da kanıtlamıştır.

Silivri’deki 9.500 m2 üretim tesislerimizde piyasada meşhur olan MERZE ve HORSEHEAD (atbaş) tekstil makaslarıyla beraber DELLA pastal plotter kağıt çeşitlerini, vakum naylonlarını, kalıp kartonlarını ve taşıma torbalarını üreterek birçok ülkeye ihracatını da yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize hızlı bir sevkiyat yapabilmek için İkitelli Basın Express yolundaki 3.000 m2 merkez binamız olan DELLA PLAZA’da yeterli stok bulundurmaktayız.

Kurulduğu günden itibaren pastal kağıdı konusunda üretim yapan ,yüksek teknoloji ve uzman kadroya sahip olan İstanbul merkezli firmamız yurt içi ve yurt dışı bağlantılarıyla gün geçtikçe arttırdığımız satış miktarını zirveye taşımıştır. Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite , hizmet, kalite standardı, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimdeki başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.. Prensibi ile çalışan DELLA KAĞIT PLASTİK SANAYİ TİCARET A.Ş. ve MEYDAN MAKAS SAN. İÇ VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. ailesi olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek , sizlere her daim hizmet vermeye devam edecektir.

meydanmakas-anasayfa-banner-2
Genel Merkez

Fabrika

  • Vizyonumuz

    Çalışma ve ticari prensiplerimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ilke edinip daima yüksek kalite ve zengin ürün yelpazesi ile dünya pazarında kendimize yer edinip, ürünlerimizi ve markamızı tanınır ve aranır hale getirmektir.
  • Misyonumuz

    Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmaktır.